Skip to main content
[av_two_third first] [av_heading heading=’FORELVISSEN VOOR ONZE LEDEN BIJ DE BERENKUIL IN PUTTEN NIJKERK.’ tag=’h3′ style=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ padding=’10’ color=” custom_font=”][/av_heading] [av_textblock size=” font_color=” color=”] Na het succes van vorig jaar willen we ook dit jaar weer op forel gaan vissen met onze leden.

Wanneer? Op Zaterdag 26 September van acht tot twaalf uur.

Deelname is gratis, consumpties en eventuele hengelhuur zijn voor eigen rekening.

Om deel te nemen moet u zich hier wel voor opgeven dat kan tot vrijdag 18 september.

Druk HIER voor het inschrijvingsformulier.

Of telefonisch bij Herman de Wild 06-14993696 tot 20.00 uur.

We hopen dat er weer net zo veel aanmeldingen komen als volgend jaar.

Met de visgroeten,

Herman de Wild
[/av_textblock] [/av_two_third][av_one_third] [av_image src=’https://hsvhilversum.nl/wp-content/uploads/2015/07/vis.jpg’ attachment=’2073′ attachment_size=’full’ align=’center’ animation=’no-animation’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’][/av_image] [/av_one_third]